ई –पेपर | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast |
arthik abhiyan
Neco Insurance Limited
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

४० यूपी सेगमेन्टको प्रिमियम मदिरा ल्याउँदै ‘दि नेपाल डिस्टीलरिज’

१  घण्टा  २  मिनेट
४० यूपी सेगमेन्टको प्रिमियम मदिरा ल्याउँदै ‘दि नेपाल डिस्टीलरिज’
काठमाडौं। नेपालको पहिलो मदिरा उत्पादक कम्पनी ‘दि नेपाल डिस्टीलरिज’ले आफ्ना उपभोक्ताको माग र आकर्षणलाई ध्यानमा राख्दै ४० यूपी सेगमेन्टको प्रिमियम मदिरा ब्राण्ड बजारमा ल्याउने भएको छ । ४० यूपीको मदिरामा एबीभी (अल्कोहलको मात्रा) ३४ दशमलव २३ प्रतिशत हुन्छ । यस्तो उत्पादनको अन्त:शुल्क २५ वा ३० यूपीको तुलनामा निकै नै कम भएकाले पछिल्लो समय यसत...
NBA November 2023

अस्ट्रेलियादेखि अमेरिकासम्म पुग्छ नेपाली अचार, ६० प्रतिशत निर्यात अस्ट्रेलियामै
अस्ट्रेलियादेखि अमेरिकासम्म पुग्छ नेपाली अचार, ६० प्रतिशत निर्यात अस्ट्रेलियामै
काठमाडौं । नेपालले चालु आर्थिक वर्षको ४ महीनामा ४ करोड १८ लाख ५ हजार रुपैयाँ बराबरको अचार निर्यात गरेको छ । भन्सार विभागको तथ्याङ्क अनुसार उक्त मूल्यको ५३ हजार १०३ किलोग्राम अचार निर्यात गरेको हो । गत वर्षको सोही अवधिमा नेपालले ३ करोड ९ लाख ५३ हजा......

Aarthik Abhiyan
सरकारले बनायो आयोग
देशमा छिस्रिक्क केही हुनेबित्तिकै सरकार बैठक बस्छ, समस्या समाधानका लागि आयोग बनाइदिहाल्छ । अर्थात् सरकार प्रगतिशील नै छ । देशको अर्थतन्त्रमा सुधार हुनुको साटो तलब ख्वाउन ‘उधार’ लिनुपर्ने ह...... Hamro Patro Salt Trading Corporation

४० यूपी सेगमेन्टको प्रिमियम मदिरा ल्याउँदै ‘दि नेपाल डिस्टीलरिज’
४० यूपी सेगमेन्टको प्रिमियम मदिरा ल्याउँदै ‘दि नेपाल डिस्टीलरिज’

काठमाडौं। नेपालको पहिलो मदिरा उत्पादक कम्पनी ‘दि नेपाल डिस्टीलरिज’ले आफ्ना उपभोक्ताको माग र आकर्षणलाई ध्यानमा राख्दै ४० यूपी सेगमेन्टको प्रिमियम मदिरा ब्राण्ड बजारमा ल्याउने भएको छ । ४० यूपीको मदिरामा एबीभी (अल्कोहलको मात्रा) ३४ दशमलव २३......

Nepal Life Insurance

नेपाल वेयरहाउजिङ्ग कम्पनीको आईपीओ भोलि बाँडफाँट हुने
नेपाल वेयरहाउजिङ्ग कम्पनीको आईपीओ भोलि बाँडफाँट हुने

काठमाडौं । नेपाल वेयरहाउजिङ्ग कम्पनी लिमिटेडले निष्कासन गरेको आईपीओ भोलि अर्थात मङ्सिर २० गते बाँडफाँट हुने भएको छ । विक्री प्रबन्धक हिमालयन क्यापिटलका अनुसार बुधवार बिहान १० बजे बाँडफाँट गर्ने तयारी रहेको गरिएको हो ।   कम्पनीले मंसिर १० गतेद......

नबिल बैंकले ल्यायो मेसिनबाट चेक क्लियरिङ गर्नेे सुविधा
नबिल बैंकले ल्यायो मेसिनबाट चेक क्लियरिङ गर्नेे सुविधा
काठमाडौं। नबिल बैंकले किओस्क मेसिनमार्फत चेक क्लियरिङ गर्न सकिने सुविधाको प्रारम्भ गरेको छ । यस सुविधामार्फत आ... Subisu Gig Fiber
Prabhu Bank
Shaurya Cement Industries Limited
जगदम्बा सुपर शाइन

अर्जुनधारा जलेश्वर धाममा लाग्ने बालाचतुर्दशी मेलामा ४ लाख पर्यटक भित्र्याउने तयारी
अर्जुनधारा जलेश्वर धाममा लाग्ने बालाचतुर्दशी मेलामा ४ लाख पर्यटक भित्र्याउने तयारी

झापा । जिल्लाको अर्जुनधारा जलेश्वर धामले बालाचतुर्दशी मेलाको अवसरमा ४ लाख धार्मिक पर्यटक भित्र्याउने लक्ष्यसहित तयारी गरेको छ । पूर्वको पशुपतिनाथका रुपमा परिचित उक्त धामले ४१औँ वार्षिक अनुष्ठानको आयोजना गरी ४ लाख धार्मिक पर्यटक भित्र्याउने तयारी थाले......

अभियान जनमत

Nepali Patro Frox Job

बङ्गलादेश र एडीबीबीच एक अर्ब अमेरिकी डलरको ऋण सम्झौता
बङ्गलादेश र एडीबीबीच एक अर्ब अमेरिकी डलरको ऋण सम्झौता

काठमाडौं । बङ्गलादेश सरकार र एसियाली विकास बैङ्क (एडीबी)बीच एक अर्ब अमेरिकी डलरभन्दा बढीको ऋण सम्झौतामा मङ्गलबार हस्ताक्षर भएको छ । उक्त ऋणले बङ्गलादेशलाई ऊर्जा दक्षता अभिवृद्धि गर्न, खोप आपूर्ति सुरक्षा सुनिश्चित गर्न, स्वच्छ खानेपानी र सूचना प्रविधि (आईटी)सम्बन्धी पूर्वाधार र प्रणालीहरू विकास गर्न तथा व्यापार करिडोर स्तरवृद्धि गर्न सहयोग गर्नेछ । स्मार्ट मिटरिङ ऊर्जा दक्षता सुधार परियोजनाले आवासीय ग्राहकहरूका लागि छ लाख पचास हजार स्मार्ट प्रिपेड ग्यास मिटर स्थापना गरेर घाटा कम गर्न सरकारको प्रयासलाई सहयोग गर्नेछ । बैंकका अनुसार खोप, थेर......

आधुनिक होइन, दिगो र रैथाने कृषिको खाँचो छ
आधुनिक होइन, दिगो र रैथाने  कृषिको खाँचो छ

जीवनमा गरेका काम, हासिल गरेका सफलता र जोडिएका सम्बन्धले मानिसको परिचय पनि थपिँदै जान्छ । यस्तै अनेकौं परिचयबाट चिनिने व्यक्ति हुन् आङतेम्बा शेर्पा । हुन पनि ६० वर्षे उमेरमा उनी कहिले पर्यटकको भरिया, पर्वतारोही त कहिले मोडलसम्म बने । यस्तै आविष्कारक,......

अर्थतन्त्र चलायमान बनाउने महत्त्वपूर्ण पर्व
अर्थतन्त्र चलायमान  बनाउने महत्त्वपूर्ण पर्व

आइतवारदेखि शुरू भएको यस वर्षको दशैंले नेपाली समाजमा उत्सवको माहोल सृजना गरेको छ । प्राचीनकालदेखि नै मनाइने दशैं र यसको महत्त्वबारे कोही अनभिज्ञ छैनन् । परापूर्वकालदेखि नै यसलाई धार्मिक, सांस्कृतिक र सामाजिक जीवनशैलीको अभिन्न पक्षको रूपमा मनाइँदै आएको......