ई –पेपर | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast |
arthik abhiyan
Neco Insurance Limited
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

नयाँ दुई म्युचुअल फण्ड सञ्चालनमा आउने, सेबोनबाट स्वीकृति पाए

नयाँ दुई म्युचुअल फण्ड सञ्चालनमा आउने, सेबोनबाट स्वीकृति पाए
काठमाडौं । नेपाल धितोपत्र बोर्ड (सेबोन) ले दुई नयाँ म्युचुअल फण्डलाई इकाई निष्कासन गर्न स्वीकृति दिएको छ । सिटिजन्स सुपर ३० म्युचुअल फण्ड र आरविवि म्युचुअल फण्ड २ ले इकाई निष्कासन गर्न अनुमति पाएका हुन् । सिटजिन्स म्युचुअल  फण्डअन्तर्गत सञ्चालनमा आउने सिटिजन्स सुपर ३० म्युचुअल फण्डले १० करोड इकाई निष्कासन गर्नका लागि चैत ५ गते स्वीकृति...
nba magazine MARCH 2023 Sunrise Bank

राष्ट्रिय जनगणनाको अन्तिम प्रतिवेदन सार्वजनिक, नेपालको जनसंख्या २ करोड ९१  लाख ६४ हजार
राष्ट्रिय जनगणनाको अन्तिम प्रतिवेदन सार्वजनिक, नेपालको जनसंख्या २ करोड ९१  लाख ६४ हजार
काठमाडाै । नेपालको जनगणना २०७८ अनुसार नेपालको जनसंख्या २ करोड ९१ लाख ६४ हजार ५७८ पुगेको राष्ट्रिय तथ्यांक कार्यालयले जनाएको  छ । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहालले शुक्रवार काठमाडौंमा आयोजित 'राष्ट्रिय जनगणना २०७८ नतिजा सार्वजनिक कार्यक्रम......

Aarthik Abhiyan
सरकारका उम्दा कामहरू
सरकारहरूले जनताको सुखसुविधाका लागि यति धेरै काम गरिरहेका छन् कि त्यो गनेर र भनेर भ्याइन्न । तर जनता त्यो देख्दैनन् । सधैं सरकारप्रति गुनासो मात्र गरिरहन्छन् । तिनले सरकारको तारिफ कहिल्यै गर्दैनन् । सर...... Hamro Patro Salt Trading Corporation
Securities Board Of Nepal

ब्याजदर घट्दा सरकारलाई सस्तोमा अल्पकालीन ऋण
ब्याजदर घट्दा सरकारलाई सस्तोमा अल्पकालीन ऋण

काठमाडौं । बैंक, वित्तीय संस्थाहरूसँग तरलताको अवस्था सहज हुन थालेपछि सरकारको आन्तरिक ऋण सस्तो हुन थालेको छ । बैंकहरूले ब्याजदर घटाएर लगानी गर्न थालेपछि सरकारले १ वर्षभन्दा कम अवधिको आन्तरिक ऋण उठाउने औजार ट्रेजरी बिल्सको औसत ब्याजदर माघ महीनामा चालू......

Nepal Life Insurance

नयाँ दुई म्युचुअल फण्ड सञ्चालनमा आउने, सेबोनबाट स्वीकृति पाए
नयाँ दुई म्युचुअल फण्ड सञ्चालनमा आउने, सेबोनबाट स्वीकृति पाए

काठमाडौं । नेपाल धितोपत्र बोर्ड (सेबोन) ले दुई नयाँ म्युचुअल फण्डलाई इकाई निष्कासन गर्न स्वीकृति दिएको छ । सिटिजन्स सुपर ३० म्युचुअल फण्ड र आरविवि म्युचुअल फण्ड २ ले इकाई निष्कासन गर्न अनुमति पाएका हुन् । सिटजिन्स म्युचुअल  फण्डअन्तर्गत......

मुक्तिनाथले गर्‍यो सीएसआर अन्तर्गत विभिन्न कार्यक्रम
मुक्तिनाथले गर्‍यो सीएसआर अन्तर्गत विभिन्न कार्यक्रम
काठमाडौं । मुक्तिनाथ विकास बैंकले संस्थागत सामाजिक उत्तरदायित्व (सीएसआर)अन्तर्गत चैत महीनामा विभिन्न कार्यक्रम... Subisu Gig Fiber
Prabhu Bank
Shaurya Cement Industries Limited
जगदम्बा सुपर शाइन

राप्ती लोकमार्ग : बिग्रियो ओटासिल’
Aarthik Abhiyan

तुलसीपुर । राप्ती लोकमार्ग ठाउँ–ठाउँमा जीर्ण छ । दाङ, सल्यान हुँदै रुकुमसम्म नै सडकबीचमा खाल्डाखुल्डी छन् । जिम्मा पाएका निर्माण कम्पनीले पनि समयमा काम गरेका छैनन्, जसले गर्दा आवतजावतमा समस्या छ भने दुर्घटनाको जोखिम पनि उत्तिकै छ । ‘आवतजा......

अभियान जनमत

Nepali Patro Frox Job

राज्यकोषको भार घटाउन विश्वभर बढाईंदैछ कर्मचारीको काम गर्ने उमेर, नेपालमा के हुँदै छ ?
राज्यकोषको भार घटाउन विश्वभर बढाईंदैछ कर्मचारीको काम गर्ने उमेर, नेपालमा के हुँदै छ ?

काठमाडौं । अहिले विश्वभर देशहरुबीच सेवा निवृत्तिको उमेर हद बढाउने होडबाजी चलेको छ । वृद्ध जनसंख्याको बढ्दो समस्यासँग जुध्न चीनले यो महीनाको मध्यतिर सेवा निवृत्तिको उमेर हद बढाउँदैछ । विश्वमा सबैभन्दा कान्छो सेवा निवृत्तिको उमेर भएको चीनले ६० वर्षमा पहिलो पटक जनसंख्या खुम्चिएकै बेलामा यसबारे औपचारिक निर्णय गर्ने बताइएको छ ।  फ्रान्समा पनि अहिले सेवा निवृत्तिको उमेर र पेन्सन पाउने उमेर हदमा गरिएको वृद्धिका कारण देशभरमा उग्र हिंसा र प्रदर्शन चलिरहेको छ । सफाई कर्मचारीहरु समेत विरोध प्रदर्शनमा उत्रिदा देशभरका सडकमा फोहोरको पहाडै बन्......

नेपालको आँखा उपचार संसारमै सबैभन्दा सस्तो छ : डा. शैलेशकुमार मिश्र [अन्तरवार्ता]
नेपालको आँखा उपचार संसारमै सबैभन्दा सस्तो छ : डा. शैलेशकुमार मिश्र [अन्तरवार्ता]

नेपाल नेत्र ज्योति संघ ४५ वर्ष पुरानो संस्था हो । यसले देशभरमा २७ ओटा आँखा अस्पताल, ४४ ओटा जिल्ला शाखा र १५० ओटा आँखा उपचार केन्द्र सञ्चालन गरिरहेको छ । यी अस्पतालबाट वार्षिक ४० लाखभन्दा धेरैको आँखा जाँच हुन्छ । ३ लाखभन्दा धेरै आँखा रोगीको शल्यक्रिया......

के भन्छन् संघका पदाधिकारीहरू ? [वीरगञ्ज उद्योग वाणिज्य संघको ४७औं वार्षिक साधारणसभा विशेष]
के भन्छन् संघका पदाधिकारीहरू ? [वीरगञ्ज उद्योग वाणिज्य संघको ४७औं वार्षिक साधारणसभा विशेष]

लगानी भित्र्याउन द्विपक्षीय सम्झौता गर्नुपर्दछ गोपाल केडिया निवर्तमान अध्यक्ष, वीरगञ्ज उद्योग वाणिज्य संघ केही समयअघि उद्योगी व्यापारीको टोली सिंगापुर र भियतनाम भ्रमणमा गएको थियो । उद्योग व्यापारका लागि सिक्ने सन्दर्भमा त्यसलाई उपलब्धिपूर्ण मा......