ई –पेपर | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast |
arthik abhiyan
Neco Insurance Limited
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

 शिक्षकसँगको सहमति कार्यान्वयन सांसदको हातमा : शिक्षामन्त्री 

२  घण्टा  ४३  मिनेट
 शिक्षकसँगको सहमति कार्यान्वयन सांसदको हातमा : शिक्षामन्त्री 
काठमाडौँ, ६ असोज स् शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधिमन्त्री अशोककुमार राईले नेपाल शिक्षक महासङ्घसँग भएको छबुँदे सहमति कार्यान्वयन सार्वभौम संसद्का सदस्यको हातमा रहेको बताएका छन् ।  काठमाडौंमा आयोजित एक कार्यक्रममा बोल्दै  मन्त्री राईले संसद्मा दर्ता भइसकेको विद्यालय शिक्षासम्बन्धी विधेयकमा सम्बोधन हुनुपर्ने विषय संसद्ले गर्ने पारेका हुन ।&n...
NBA sept 2023

१० हजार मेगावाट विद्युत् निकासी: तयारीविनाको सपना
१० हजार मेगावाट विद्युत् निकासी: तयारीविनाको सपना
काठमाडौं। भारतीय मन्त्रिपरिषद्ले नेपालबाट १० वर्षमा १० हजार मेगावाट विद्युत् खरीद गर्ने प्रस्ताव अनुमोदन गरेसँगै नेपालका लागि दीर्घकालीन विद्युत् व्यापारको बाटो खुलेको भन्दै खुशी व्यक्त गरियो । यसले नेपालको ऊर्जाक्षेत्रलाई बलियो बनाउने आधार खडा गरेको......

Aarthik Abhiyan
कसो नआउला समाजवाद
यसै हप्ता आठौं संविधान दिवस देशभरि राष्ट्रिय छुट्टी गरेरै मनाइयो । संविधानको एउटा मूल लक्ष्य समाजवाद भनेर लेखिएको छ । तर संविधानमा लेखेर के गर्नु ? समाजवाद हामीलाई निकै महँगो पो भइराछ त । अझ समाजवादले...... Hamro Patro Salt Trading Corporation

 शिक्षकसँगको सहमति कार्यान्वयन सांसदको हातमा : शिक्षामन्त्री 
 शिक्षकसँगको सहमति कार्यान्वयन सांसदको हातमा : शिक्षामन्त्री 

काठमाडौँ, ६ असोज स् शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधिमन्त्री अशोककुमार राईले नेपाल शिक्षक महासङ्घसँग भएको छबुँदे सहमति कार्यान्वयन सार्वभौम संसद्का सदस्यको हातमा रहेको बताएका छन् ।  काठमाडौंमा आयोजित एक कार्यक्रममा बोल्दै  मन्त्री राईले संसद्म......

Nepal Life Insurance

साताको बजार : चार कारोबार दिनमा ७ अर्बभन्दा बढीको कारोबार
साताको बजार : चार कारोबार दिनमा ७ अर्बभन्दा बढीको कारोबार

काठमाडौं । यो साता चार कारोबार दिनमा ७ अर्ब ३६ करोड ९५ लाख रुपैयाँभन्दा बढीको २ करोड ४१ लाख ३४ हजार ६२५ कित्ता धितोपत्र कारोबार भएको छ । गत साता पनि चार कारोबार दिन मात्र दोस्रो बजार खुला भएको थियो । गत साता चार कारोबार दिनमा ५ अर्ब २२ करोड ११ लाख......

सपोर्ट लघुवित्तको १४ हजार कित्ता संस्थापक शेयर विक्रीमा 
सपोर्ट लघुवित्तको १४ हजार कित्ता संस्थापक शेयर विक्रीमा 
काठमाडौं । सपोर्ट लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेडको करीब १४ हजार कित्ता शेयर विक्रीमा राखिने भएको छ । कम्पनीले... Subisu Gig Fiber
Prabhu Bank
Shaurya Cement Industries Limited
जगदम्बा सुपर शाइन

नेपालको अक्सफोर्ड कलेज र चीनको नाञ्जीङ्ग युनिभर्सिटीबीच अध्ययन अध्यापन सम्बन्धी समझदारी 
नेपालको अक्सफोर्ड कलेज र चीनको नाञ्जीङ्ग युनिभर्सिटीबीच अध्ययन अध्यापन सम्बन्धी समझदारी 

चितवन । गैंडाकोटको अक्सफोर्ड कलेज अफ इञ्जिनियरिङ्ग एण्ड मेनेज्मेण्ट (अक्सफोर्ड कलेज) र चीनको नाञ्जीङ्ग युनिभर्सिटी अफ एरोनेटिक्स र एष्ट्रोनेटिक्सबीच अध्ययन अध्यापनसम्बन्धी समझदारी पत्रमा हस्ताक्षर भएको छ । अक्सफोर्ड कलेजका प्रिन्सिपल प्रोफेसर इञ्जिनि......

अभियान जनमत

Nepali Patro Frox Job

मध्यआकाशमा उडिरहेको इजिप्टको विमानमा इन्धन हालियो
मध्यआकाशमा उडिरहेको इजिप्टको विमानमा इन्धन हालियो

कायरो । भारतीय वायु सेनाको विमानले मध्यआकाशमा उडिरहेको इजिप्टको जेट विमानमा इन्धन हालिदिएको एएनआईलाई उद्धृित गर्दै  राससले समाचार संप्रेषण गरेको छ । समाचार अनुसार ब्राइटस्टार सैन्य अभ्यासअन्तर्गत भारतीय वायुसेनाको आकाशमा नै इन्धन भर्ने आईएल–७८ विमानले इजिप्टको वायुसेनाको विमानमा आज इन्धन भरेको हो । “इजिप्टको आकाशमा भारत–इजिप्ट मैत्रीलाई ब्राइट स्टार–२३ को माध्यमबाट अझ सुदृढ बनाउने प्रयास भएको छ,” भारतीय वायुसेनाले आफ्ना केही सैन्य अधिकारी आगामी तीनसाता इजिप्टमा रहने जनाउँदै सामाजिक सञ्जालमा भनेको छ । यसै......

महिला उद्यमीले सूचना प्रविधि तथा डिजिटल प्लेटफर्मको लाभ लिन सक्नुपर्छ
महिला उद्यमीले सूचना प्रविधि तथा डिजिटल प्लेटफर्मको लाभ लिन सक्नुपर्छ

सीमा गोल्छा गोल्छा अर्गनाइजेशनका निर्देशक हुन् । उनी संगठनको सामसङ मोडर्न रिटेल डिभिजनको नेतृत्व गर्छिन् । यसअन्तर्गत नेपालभर १४ ओटा आउटलेट छन् । यसका अलावा ४०० भन्दा बढी विक्री तथा विक्रीपछि सेवा केन्द्रका सञ्जाल हेर्दै आएकी उनी ‘स्विच अन&rsqu......

नाडा अटो शो २०२३ विशेष: अटो शोले अर्थतन्त्र चलायमान बनाउन मद्दत गर्छ
Aarthik Abhiyan

काठमाडौंको भृकुटीमण्डपमा सवारीसाधनको कुम्भ मेला ‘नाडा अटो शो २०२३’ शुरू भएको छ । यसले सुस्ताएको अटो व्यवसायलाई गति दिन र अर्थतन्त्रमा सकारात्मक सन्देश प्रवाह गर्न सकारात्मक योगदान गर्ने अपेक्षा गरिएको छ । यसै सन्दर्भमा आर्थिक अभियानले अटो......